Platforma informacji gospodarczej Prześwietl.pl – nowy wymiar wygody

Rynek Informacji

, Biznes

Kilka dni temu w sieci pojawiła się nowa, udoskonalona wersja doskonale znanej na naszym rynku platformy informacji gospodarczej Prześwietl.pl. Możliwość szybkiego pobierania z jednego miejsca odpisów KRS, potwierdzeń aktywnego statusu VAT, raportów handlowych oraz sprawozdań finansowych, ulepszona o podpowiedzi wyszukiwarka firm i osób, bardziej przejrzysty interfejs i czytelniejsze, zapewniające jeszcze szybszą weryfikację powiązań osobowo-kapitałowych profile podmiotów gospodarczych –  oto całkowicie nowy wymiar wygody oferowany przez flagowy produkt polskiej firmy technologicznej Transparent Data.

 

W ramach wstępu, dla tych z Was, którzy o Prześwietl.pl jeszcze nigdy nie słyszeli, warto wspomnieć, że istniejąca od 2014 roku platforma realizuje jedną z podstawowych potrzeb dzisiejszego biznesu: eliminuje konieczność poświęcania czasu na zbędne, monotonne czynności, jakimi są samodzielne przeszukiwanie różnych rejestrów, by móc kompleksowo zweryfikować Kontrahenta.

Wykorzystując technologię real time data fusion, Prześwietl.pl pobiera dane w czasie rzeczywistym bezpośrednio z ponad 50 różnych źródeł rejestrowych (m.in. KRS, CEIDG, MSiG, GUS, PARP, UZP, KNF, UOKiK, URE, WHOIS, GIOŚ czy Rejestr Dłużników Niewypłacalnych) i na bieżąco je przetwarza. Dzięki temu dane, które widzimy na platformie są zawsze aktualną wersją faktycznego stanu rejestrowego, a dodatkową zaletą tego profesjonalnego narzędzia wspierającego analizę informacji jest bardzo intuicyjne przedstawienie już przetworzonych i powiązanych ze sobą danych.

Jeszcze wygodniej, czyli jak teraz wygląda Prześwietl.pl

  1. Bardziej przejrzyste profile firm – zmianie uległ podstawowy widok firm, tak aby prześwietlanie kontrahentów było jeszcze łatwiejsze i szybsze. Tym, co znajdziemy obecnie tuż po wejściu na interesujący nas profil to: podstawowe dane rejestrowe, takie jak numery NIP, KRS i REGON, sposób reprezentacji, adres, osoby kluczowe (zarząd, rada nadzorcza, prokura, akcjonariat, udziałowcy, beneficjent rzeczywisty) oraz interaktywną grafikę powiązań rejestrów KRS i CEIDG pozwalającą szybko przełączać się między firmami zależnymi i osobami pozostającymi z nimi w relacjach.

  1. Więcej dostępnych dokumentów gospodarczych – oprócz raportów handlowych i odpisów KRS pod każdym z profili firm znajdziemy również potwierdzenia aktywnego statusu VAT oraz sprawozdania finansowe.

  1. Udoskonalona o podpowiedzi wyszukiwarka firm i osób – w nowej wersji wyszukiwarki nie tylko możemy wyszukiwać konkretne podmioty poprzez wpisanie w okno ich nazwy, numeru KRS, NIP, REGON lub PESEL, nazwy miasta lub domeny internetowej (w zależności od informacji jakie już posiadamy lub na podstawie których jest nam wygodniej wyszukiwać), ale i już automatyczne podpowiedzi zawierają kluczowe do identyfikacji szczegóły, takie jak forma prawna i numery rejestracyjne, co znacznie przyspiesza pracę.
  1. Łatwiejszy dostęp do kluczowych elementów – na pierwszy widok wyciągnięto pięć sekcji ułatwiających nawigację i pracę z platformą. Teraz tuż pod wyszukiwarką zlokalizujemy nie tylko zakładkę Twoje dokumenty z listą pobranych dokumentów gospodarczych, ale również i Ostatnio przeglądane (listę ostatnio odwiedzonych profili firm i osób), Monitorowane podmioty (listę podmiotów, które obserwujemy wraz z informacjami o ostatnich zmianach w ich rejestrach) oraz zakładki Twój abonament oraz Ustawienia usprawniające zarządzanie kontem.

Korzystanie z platformy

Prześwietl.pl to narzędzie płatne w formie miesięcznego lub rocznego abonamentu, zapewniającego pełny dostęp do profili firm i osób, wyszukiwarki, monitoringu, pobierania statusów VAT i odpisów KRS. Z kolei widoczne pod profilami firm raporty handlowe i sprawozdania finansowe można zakupić w dowolnej chwili bezpośrednio z interfejsu platformy bez konieczności uprzedniego ustalania pakietów czy dokonywania zamówień.

 

Platformę można bezpłatnie i niezobowiązująco wypróbować przez 14 dni, zakładając na niej konto testowe. Link do rejestracji: https://przeswietl.pl/rejestracja .

One Comments

  • Avatar
    Martaryn 27 / 04 / 2017 Reply

    Ile kosztuje?

Dodaj komentarz