marzec, 2019

28mar09:00- 16:00WERYFIKACJA INFORMACJI, DEZINFORMACJA I FAKE NEWS

Więcej

Szczegóły

Infobrokerska.pl zaprasza na szkolenie praktyczne dotyczące weryfikacji i analizy informacji. Pokazujemy techniki i metody radzenia sobie z coraz większą dezinformacją. Szkolenie od 2 lat prowadzimy w Krajowej Szkole Administracji Publicznej w Warszawie, przez ten czas zyskało bardzo przychylne recenzje uczestników. Dlatego w tym roku po raz pierwszy zapraszamy na szkolenie otwarte w Krakowie.

Program szkolenia:  https://www.infobrokerska.pl/szkolenia/dezinformacja/

Rejestracja:  https://dezinformacja2019.konfeo.com/pl/groups

Prowadzący:
Patrycja Hrabiec-Hojda
Trener OSINT i kompetencji cyfrowych, zrealizowanych ponad 3 tysiące godzin szkoleniowych. Prowadzi zajęcia na rożnych polskich uczelniach m.in Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Uniwersytet Jagielloński. Od 10 lat prowadzi szkolenia dla biznesu i administracji publicznej z zakresu pozyskiwania informacji. Współautorka standardów zawodów: broker informacji oraz specjalista zarządzania informacją przygotowanych dla Ministerstwa Pracy.

Organizator:
Infobrokerska.pl od ponad 10 lat zajmuje się zawodowym wyszukiwaniem i dostarczaniem informacji biznesowych. Świadczy usługi researchu dla firm i instytucji. Wspiera firmy i start’upy w rozwijaniu działań na rynku polskim i zagranicznym. Dostarcza: analizy rynku i konkurencji, realizuje projekty desk research oraz prowadzi szkolenia z białego wywiadu.

Czas

(Czwartek) 09:00 - 16:00

Miasto

Kraków

Oganizator

Infobrokerska668 759 555

X

Zapisz się do newslettera

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera od portalu Rynek Informacji

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail
 

free newsletter templates powered by FreshMail